Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

Sukces Zespołu „SZEPT”

14 kwietnia w Biłgoraju odbył się V Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje”,który organizowany był przez Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe “TRAMPOLINA SUKCESU”

Komisja w składzie: Monika Foster przewodnicząca, dyplomowany pedagog, tancerz i choreograf, instruktorka tańca współczesnego, jazzowego, jogi i pilatesu Tancerka Teatru Tańca Alter. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej Warszawie specjalistka w zakresie surdopedagogiki.
Edilson Ribeiro de Lima Brazylijczyk od lat mieszkający w Polsce. Absolwent AWF w Krakowie kierunku rehabilitacja ruchowa. Od lat związany z Międzynarodowym Latem Baletowym w Lądku Zdroju, jako prowadzący technikę latino dance w festiwalu tanecznym. Współpracował z Teatrem Polskim we Wrocławiu i Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Prowadzi zajęcia taneczne w wielu miastach Polski.
Paweł Żołądek Artysta, aktor Teatru Tańca Współczesnego. Dyplomowany choreograf sceniczny, pedagog oraz instruktor tańca. Edukację taneczną kontynuuje od blisko 14 lat, szkoląc się u najlepszych pedagogów tańca zarówno w Polsce jak i w Europie. Występował na deskach wielu teatrów, m.in. teatru Groteska, Teatru Ludowego, Teatru im. Witkiewicza w Zakopanem.
Postanowiła przyznać dla Zespołu Tanecznego SZEPT z Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku wyróżnienie w kategorii taniec współczesny. Zespół otrzymał również i nagrodę jury dziecięcego.
Zespół dziękuje darczyńcom, którzy wspierają działalność zespołu SZEPT :
LORBAS.PL PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA BOGUSŁAW KWITKOWSKI Leżajsk.
Anna Heleniak- Biuro Notarialne w Leżajsku
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Leżajsku
Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku
Zrealizowano w ramach Zadania Publicznego zgodnie z umową zawartą z Gmina Miasto Leżajsk Nr OR.032.87.2018 z dnia 12.032018. Widowisko taneczno-teatralne „Kolorowanie Świata”
instruktor, opiekun artystyczny i choreograf zespołu Dorota Wylaź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *