^ Back to Top

Newsletter

Otrzymuj informacje o imprezach i repertuarze kina
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

I PPFT ISKIERKA 2017


I Powiatowy Przedszkolny Festiwal Talentów „Iskierka 2017” organizowany jest po raz pierwszy dla przedszkolaków z powiatu leżajskiego. Jest kontynuacją Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Iskierka”, który przez 30 lat promował talenty muzyczne i wokalne, głównie leżajskich maluchów.

Jubileuszem 30-lecia rozdział tego Festiwalu został zamknięty, a powstała jego nowa forma Powiatowy Przedszkolny Festiwal Talentów „Iskierka”. Nowa „Iskierka” rozszerzyła swój zasięg na powiat leżajski, nie ogranicza też wieku przedszkolaków, ani formy prezentacji. Festiwal ma na celu odkrywanie wyjątkowych zdolności u dzieci i zaprezentowanie ich szerokiej publiczności na scenie MCK.
W dniu 24 maja br. w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku odbyły się eliminacje powiatowe kwalifikujące przedszkolaków do udziału w koncertach finałowych Festiwalu.
W eliminacjach wzięło udział 133 dzieci z 11 placówek przedszkolnych (w kategorii indywidualnej lub grupowej).Do koncertów finałowych Festiwalu Jurorzy zakwalifikowali 78 dzieci prezentujących się w 26 punktach programu.
I Powiatowy Przedszkolny Festiwal Talentów „Iskierka 2017” odbędzie się:
- 9 czerwca godz. 17.00 – przegląd konkursowy
- 11 czerwca godz. 16.00 – koncert laureatów