^ Back to Top

Newsletter

Otrzymuj informacje o imprezach i repertuarze kina
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ZPiT SAN na MFF w Grecji


Zespół Pieśni i Tańca „San” na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym w Grecji Już po raz trzeci ZPiT „San” brał udział w Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym. Po Bułgarii i Czarnogórze, w tym roku wybór padł na Grecję. W dniach od 21.07-28.07.2017. przebywaliśmy w Paralii - mieście będącym częścią Riwiery Olimpijskiej w Grecji.

Wyjazd na festiwal to nie tylko występy, zwiedzamy atrakcje regionu w którym przebywamy. Tym razem udało nam się zobaczyć Klasztory Meteory, Dolinę Tembi u podnóża Olimpu, Paleos Panteleimonas - zaklętą wioskę w Górach Olimpu, a także odwiedzić winnicę w Rapsani, gdzie degustowaliśmy miejscowe wino. Mieszkaliśmy nad samym Morzem Egejskim, co pozwoliło na plażowanie i kąpiele morskie.
W drodze powrotnej zwiedziliśmy również niektóre atrakcje Macedonii - jezioro Ohrid i piękne, zabytkowe miasto o tej samej nazwie, a także Kanion Matka. Zapraszamy do obejrzenia fotografii z naszych wojaży. Zdjęcia te pokazują tylko występy i miejsca które zwiedziliśmy, aby przekonać się o tym jak niepowtarzalna atmosfera panuje na naszych zajęciach i wyjazdach należy zapisać się do zespołu i wyruszyć z nami w świat już na następnych wakacjach. Zajęcia zespołu odbywają się w środy i piątki o godz. 19.00 – jest to grupa zaawansowana. Zajęcia dla osób początkujących odbywają się w każdą środę o godzinnie 16.30. Zapraszamy!